facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Program DELTA 2: Vyhlášení výsledků splnění podmínek 2. VS

22. 8. 2020
Program DELTA 2: Vyhlášení výsledků splnění podmínek 2. VS

Technologická agentura České republiky vyhlašuje výsledky vyhodnocení splnění podmínek návrhů projektů podaných do 2. veřejné soutěže Programu DELTA 2, vyhlášené dne 13. května 2020.

Po skončení soutěžní lhůty (15. července 2020) Komise pro přijímání návrhů projektů vyhodnotila splnění podmínek veřejné soutěže u návrhů projektů. Předsednictvo TA ČR dne 20. srpna 2020 schválilo výsledky vyhodnocení splnění podmínek veřejné soutěže předložené Komisí a rozhodlo o přijetí či nepřijetí návrhů projektů do veřejné soutěže.

Výsledky vyhodnocení splnění podmínek 2. veřejné soutěže Programu DELTA 2:

32 návrhů projektů je přijato do veřejné soutěže;
4 návrhy projektů jsou podmíněně přijaté do veřejné soutěže;
3 návrhy projektů nejsou přijaté do veřejné soutěže.

Dle podmínky Zadávací dokumentace v kapitole 3.2 Zahraniční spolupráce TA ČR čeká u 4 návrhů projektů na výsledky od zahraničních organizací, jelikož oboustranné přijetí je podmínkou přijetí návrhu projektu do veřejné soutěže ze strany TA ČR. Seznam návrhů projektů přijatých do této veřejné soutěže se bude aktualizovat dle výsledků zahraničních organizací.

Hlavním uchazečům nepřijatých návrhů projektů bude zasláno Rozhodnutí o nepřijetí do veřejné soutěže s patřičným zdůvodněním.

 

Zdroj: Technologická agentura ČR