instagramfacebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
instagramfacebooktwittergoogle

Středočeské Kreativní vouchery

9. 6. 2018
Středočeské Kreativní vouchery

Středočeské inovační centrum (SIC) vyhlásilo výzvu v programu Kreativní vouchery. Ty jsou určené na podporu spolupráce inovativních středočeských podniků s kreativními odborníky. Žádosti je možné podávat do 22. 7. 2018.

Cílem programu je poskytnout malým a středním podnikům ze Středočeského kraje jednorázovou finanční dotaci, která by jim účinným způsobem pomohla dosáhnout vylepšení vyvíjeného či vyráběného produktu, zlepšení poskytovaných služeb nebo zefektivnila komunikaci směrem ke klientovi. 

Kreativní voucher funguje jako jednoduchá finanční dotace, která pomáhá probudit další inovační potenciál středočeských firem. Výše dotace je až 300 000 Kč. Tato částka může pokrýt až 75 % výdajů na kreativce. Vybírat lze z následujících oborů - animace, architektura, branding a design (produktový a průmyslový design), fotografie, hudba, zvuk a video, ilustrace, multimediální prezentace včetně webových stránek, mobilní aplikace, marketing, online marketing, public relations, zábavní software a 3D aplikace, produkce a reklama, řemesla a práce s texty.

Plné znění výzvy najdete zde. Žádosti je třeba podat nejpozději do 22. 7. 2018.

 

Zdroj: SIC