facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Nabídky pracovních pozic

Nabídky pracovních pozic

Oddělení přípravy a řízení projektů na pražském pracovišti Výzkumného ústavu vodohospodářského Tomáše Garika Masaryka, v. v. i., hledá do svého týmu na pozici pracovníka pro přípravu a řízení projektů nového kolegu / novou kolegyni.

27. 6. 2020

Místo výkonu: Praha

Pro práci na projektu financovaném Evropskou unií zaměřeném na translační medicínu v oblasti nádorového výzkumu, který vede prof. Kari Hemminki, nabízíme několik PostDoc pozic v různých oborech. Pracoviště je v Biomedicínském centru Lékařské fakulty, Karlovy univerzity, v Plzni, v České republice.

20. 6. 2020

Místo výkonu: Plzeň

Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Vedoucí výzkumné pracovní skupiny Sociální dialog a pracovní vztahy.

19. 6. 2020

Místo výkonu: Praha

Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Vedoucí výzkumné pracovní skupiny Trh práce a zaměstnanost.

19. 6. 2020

Místo výkonu: Praha

Přírodovědecká fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích přijme zaměstnance na pracovní pozici: Personalista - specialista rozvoje lidských zdrojů.

17. 6. 2020

Místo výkonu: České Budějovice

Děkan Fakulty lesnické a dřevařské České zemědělské univerzity v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení místa Odborný asistent se zaměřením na protipožární ochranu materiálů a budov na katedru zpracování dřeva a biomateriálů.

15. 6. 2020

Místo výkonu: Praha