facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Nabídky pracovních pozic

Nabídky pracovních pozic

Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky, ČVUT – Projektová kancelář hledá vhodné kandidáty/tky na pozici Marketing a event koordinátor/ka pro aktivity související s grantovými projekty českých i evropských dotačních schémat.

2. 8. 2022

Místo výkonu. Praha

Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT, Oddělení strategických projektů hledá vhodné kandidáty na pozici Projektový/á manažer/ka pro grantové projekty českých i evropských dotačních schémat.

2. 8. 2022

Místo výkonu: Praha

Technologická agentura ČR vyhlašuje výběrové řízení na pozici právník / právnička.

31. 7. 2022

Místo výkonu: Praha

Pro naši Nemocnici Na Homolce hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici administrátor/ka vědecko-výzkumných projektů.

22. 7. 2022

Místo výkonu: Praha

ÚOCHB hledá projektového manažera / manažerku pro nově připravované projekty v rámci programu Operačního programu Jan Amos Komenský (OP JAK). Tato pozice je vhodná jak pro projektové manažery / manažerky, tak pro vědce či doktorandy / doktorandky, kteří / které končí své doktorské studium a ačkoliv svoji budoucnost vidí mimo laboratoř, nadále chtějí zůstat v kontaktu s vědeckým prostředím.

21. 7. 2022

Místo výkonu: Praha

Rektorka Univerzity Karlovy vypisuje podle Řádu výběrového řízení Univerzity Karlovy výběrové řízení na pozici ombudsman/ka Univerzity Karlovy. Hlásit se je možné do 31. 8. 2022.

20. 7. 2022

Místo výkonu: Praha

Děkan Filozofické fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení následujících dvou míst akademických pracovníků – odborných asistentů/ek se zaměřením na psychologii na na katedře psychologie.

18. 7. 2022

Místo výkonu: Ostrava

Děkan Filozofické fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení následujícího systemizovaného pracovního místa akademického pracovníka – docenta/ky se zaměřením na psychologii.

16. 7. 2022

Místo výkonu: Ostrava

Knihovna AV ČR hledá kolegyni nebo kolegu do Týmu pro podporu otevřené vědy AV ČR, na pozici koordinátora tohoto týmu.

15. 7. 2022

Místo výkonu: Praha

Technologické centrum AV ČR / Národní informační centrum pro evropský výzkum hledá kandidáta/kandidátku na pozici manažer/ka pro finanční otázky a management evropských výzkumných projektů.

14. 7. 2022

Místo výkonu: Praha

Rada Ústavu mezinárodních vztahů vyhlašuje výběrové řízení na pozici ředitele/ředitelky veřejné výzkumné instituce. Funkční období je od května 2023 do května 2028. Hlásit se je možné do 30. září 2022.

13. 7. 2022

Místo výkonu: Praha

Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT se sídlem v Buštěhradu u Kladna hledá zájemce a zájemkyně na pozici vedoucí projektového oddělení.

12. 7. 2022

Místo výkonu: Buštěhrad

Strana 1 z 4