facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Diskuse: Možnosti využití satelitních dat

30. 9. 2018
Diskuse: Možnosti využití satelitních dat

Ve čtvrtek, 11. října 2018, se uskuteční další setkání stakeholderů pražského projektu STEPHANIE, který se zabývá možnostmi využití vesmírných technologií v dalších odvětvích.

Cílem setkání bude kromě shrnutí projektových aktivit a představení několika nových příkladů využívání vesmírných technologií v praxi především výměna zkušeností a řízená diskuze nad tématem využití satelitních dat pro veřejnou správu.

Schůzky se zúčastní jak sami zástupci projektu, tak i odborníci z řad vědců, veřejné správy nebo soukromých firem. Pokud se v oblasti využívání vesmírných technologií pohybujete a setkání byste se rádi zúčastnili, dejte nám prosím vědět na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Akce proběhne v budově Škodova paláce na adrese Jungmannova 35/29, Praha 1, 2. patro, místnost 201. Začátek akce je plánovaný na 13:00, očekávaný konec v 15:20.

Mezinárodní projekt STEPHANIE „Space Technology with Photonics for market and societal challenges“ sdružuje osm partnerů z celkem sedmi evropských zemí, jedním z nich je i Hlavní město Praha. Projekt je spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci územní spolupráce INTERREG EUROPE. Více informací naleznete zde.

 

Zdroj: Magistrát hlavního města Prahy