facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Jak na horizont 2020? Workshop pro žadatele o ERC Starting a Consolidator granty

15. 7. 2016
Jak na horizont 2020? Workshop pro žadatele o ERC Starting a Consolidator granty

Technologické centrum AV ČR (TC) ve spolupráci s Univerzitou Karlovou v Praze organizují workshop pro žadatele o ERC Starting/Consolidator granty, zaměřený na psaní projektové žádosti, který bude probíhat ve dnech 15. a 16. září 2016 v prostorách TC. Workshop se bude konat v rámci vzdělávacího kurzu Jak na Horizont 2020?

Kvůli účelnosti je tento workshop určen pouze žadatelům o ERC Starting/Consolidator grant, kteří již mají konkrétní projektový záměr a chtějí ho podat v aktuální výzvě pracovního programu ERC pro rok 2017. Podmínkou účasti na workshopu je zaslání krátkého abstraktu projektu (max. 2000 znaků), CV (max. 2 strany) a dosažených výsledků („early achievements track-record“, max. 2 strany) nejpozději do 5. září 2016 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., vše v anglickém jazyce a podle pravidel zadávací dokumentace ERC (viz Information for Applicants to the Starting and Consolidator Grant 2017 Calls).
Kvalita zaslaných materiálů bude rozhodující pro přijetí k účasti na workshopu. Z organizačních důvodů prosíme o registraci na workshop co nejdříve, i pokud ještě nemáte vypracované požadované podklady.

Zdroj: TC AV ČR