facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Kulatý stůl na téma těžební sektor v Chile a ČR

21. 5. 2018
Kulatý stůl na téma těžební sektor v Chile a ČR

Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s agenturou CzechInvest zve na Kulatý stůl na téma těžební sektor v Chile a České republice. Událost se bude konat 1. 6. 2018.

Hlavním hostem budou zástupci organizace Fundación Chile a programu Otevřená inovace EXPANDE, pan Enrique Molina (ředitel programu) a pan Agustín Sepúlveda (technologický ředitel programu).

Na kulatém stole bude představen program EXPANDE, který umožňuje zahraničním technologickým firmám a výzkumným organizacím přímé zapojení do chilského důlního inovačního ekosystému. České firmy tak získají opravdu jedinečnou možnost propojení s technologickými skauty chilského vládního programu a také možnost podílet se do budoucna na zakázkách pro Chile i na dlouhodobé širší technologické spolupráci.

Program akce:

8:45 Registrace účastníků
9:00 – 9:15 Matyáš Pelant, vedoucí Oddělení Amerik, MPO
9:15 – 9:45 Prezentace Fundación Chile a programu EXPANDE – Agustín Sepúlveda
9:45 – 10:45 Stručná prezentace českých účastníků
10:45 – 11:30 Diskuze a networking

 

Celý seminář proběhne v angličtině. Akce se uskuteční dne 1. června 2018 od 09:00 do 11:30 hod. v budově Ministerstva průmyslu a obchodu, Politických vězňů 20, Praha 1. V případě zájmu se prosím registrujte do 25: 5. 2018 zde.

V případě dalších dotazů se prosím obraťte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V příloze níže naleznete také oficiální pozvánku.

Zdroj: MPO