facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

Prezentace výzkumných projektů v rámci aktivity Podpora exportu výsledků výzkumu a vývoje

19. 9. 2018
Prezentace výzkumných projektů v rámci aktivity Podpora exportu výsledků výzkumu a vývoje

Svaz průmyslu a dopravy zve na prezentaci vybraných výzkumných projektů financovaných státem, které mají komerční potenciál na domácím, či zahraničním trhu. Prezentace se uskuteční 1. října 2018 v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

Účelem prezentace je seznámit zástupce firem s výsledky projektů a poskytnout prostor pro odbornou i obchodní diskusi přímo s jejich řešiteli. Cílem je nalézt možné partnery na území ČR, kteří by výsledky projektů komercionalizovali, zajistili výrobu a případně i s podporou EGAP vyváželi úspěšné produkty do zahraničí.

Kdy: 1. října 2018 od 10:00 do 13:00
Kde: Exportní dům (v rámci MSV v Brně na volné ploše brněnského výstaviště)

Předběžný harmonogram akce

9:30 – 10:00 Registrace účastníků
10:00– 10:40 Zahájení (Jan Procházka - GŘ EGAP, předseda TA ČR, Radomil Doležal - GŘ CzechTrade, Radek Špicar - viceprezident SP ČR)
10:40 – 11:10 Polypropylen s vlákennou morfologií
11:10 – 11:40 Systém včasné predikce přívalových povodní založený na přímém měření infiltrace
11:40 – 12:10 Nové monokrytalické materiály pěstované EFG technologií a jejich použití v HI-TECH aplikacích (+ okrajově také Pokročilý luminofor pro vysoce výkonné LED a laserové diody)
12:10 – 13:00 Diskuze

Účast potvrďte registrací zde, nejpozději do 20. září 2018.

Pro registrované účastníky máme do vyčerpání kapacity možnost zajistit volnou vstupenku na MSV. Odkaz obdržíte po zaregistrování. Parkování nelze zajistit.

Pořadateli jsou Technologická agentura ČR, Exportní garanční a pojišťovací společnost (EGAP), Svaz průmyslu a dopravy ČR, CzechTrade a další organiazce a rezorty poskytující služby podnikatelům. Naším společným cílem je pomoci nadějným projektům najít komerční uplatnění a dostat inovativní produkty na zahraniční trhy.

 

Zdroj: Svaz průmyslu a dopravy ČR