facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

REGON: Představení programu TA ČR KAPPA

25. 4. 2019
REGON: Představení programu TA ČR KAPPA

Další termín pravidelného setkání zástupců grantových kanceláří výzkumných organizací a vysokých škol, převážně z Jihomoravského kraje, které jsou aktivní v zapojování do mezinárodních projektů výzkumu a vývoje, s názvem REGON, se uskuteční 7. května 2019 v Brně. Na programu bude tentokrát program TA ČR KAPPA a podmínky první veřejné soutěže, která bude otevřena na podzim.

Vážení zástupci univerzit a výzkumných center, zveme vás srdečně na květnové setkání členů REGON.

Po úvodní výměně nových informací mezi členy sítě vám paní Dominika Paclíková (vedoucí úseku finančních mechanismů EHP a Norska, TA ČR) představí podmínky 1. veřejné soutěže v programu KAPPA TA ČR. Po posunutí z původního dubnového termínu je termín vyhlášení první veřejné soutěže plánován na podzim tohoto roku. Díky účasti na květnovém REGON můžete tedy informace získat s předstihem a začít připravovat své projekty.

Kdy: úterý 7. května, 09:00 - 11:00

Místo konání: JIC INMEC, Purkyňova 649/127, Brno-Medlánky, 612 00

Kontaktní osoba: Lucie Břicháčková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 511 205 354

Dejte nám prosím vědět, zda dorazíte. Nebojte se pozvánku předat kolegům, pro které je téma relevantní. Těšíme se na viděnou!

 

Zdroj: JIC