facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Seminář pro aplikační garanty v rámci programu ÉTA a THÉTA

1. 9. 2017
Seminář pro aplikační garanty v rámci programu ÉTA a THÉTA

Technologická agentura České republiky pořádá seminář pro aplikační garanty v rámci 1. veřejné soutěže programů ÉTA a THÉTA, který se uskuteční 12. září 2017 v Praze.

Aplikační garant je organizace (právnická osoba či podnikající fyzická osoba), která má zájem na uplatnění a využití plánovaných výstupů projektu výzkumu a vývoje v praxi. Hlavní rolí aplikačního garanta je přispět k tomu, aby výsledek projektu byl uplatnitelný a také následně uplatněný a využitý v praxi. Role aplikačního garanta je jak při přípravě návrhu projektu, v průběhu realizace projektu, tak i po jeho ukončení.

Seminář je určen zejména pro subjekty, kteří budou součástí projektů v roli aplikačního garanta. Jedná se tedy o zástupce z řad jednotlivých ministerstev a dalších orgánů státní správy i územní samosprávy. Na semináři bude vysvětlena a dále diskutována role aplikačního garanta nejen při přípravě jednotlivých návrhů projektů, ale i během jeho realizace.

Seminář se uskuteční 12. září 2017 v Praze, - v Kanceláři TA ČR, Evropská 1692/37, 160 00 Praha 6, zasedací místnost č. 043 od 10:00 hodin.

Akce nebude vysílána živě, videozáznam ze semináře však bude společně s prezentací zveřejněn.

Pozvánku naleznete v příloze níže, více informací spolu s registračním formulářem zde.

 

Zdroj: Technologická agentura ČR

Stáhnout přílohy:
« Červen 2024 »
Po Út St Čt So Ne
          2
3 8 9
15 16
18 20 21
28 29 30