Šanci mají projekty z celého světa, a to z oblasti hardwaru, kyberbezpečnosti a internetu věcí. Přihlášku můžou podat týmy alespoň o dvou lidech s nadějnou technologií nebo produktem. Týmy se mohou přihlásit do 31. října 2017.
„Chceme oslovit projekty, které čekají na první platící zákazníky. Hýčkají si své nápady někde v pohodlí kolejí nebo je mají jako alternativu pracovní rutiny, věčně se o nich baví jen s kamarády v hospodě a potřebují popostrčit. Naše intenzivní dvouměsíční nalejvárna by měla být momentem, kdy vyjdou se svým projektem konečně ven, ověří ho a vypustí do světa ve smysluplné a rentabilní podobě,“ popisuje cílovou skupinu akcelerátoru manažerka JIC STARCUBE Hana Šudáková.
Program akcelerátoru je celý v angličtině, začíná 15. ledna a trvá dva měsíce. Pokrývá všechna důležitá témata pro akcelerování businessu od vytváření hodnoty přes porozumění zákazníkům až po předávání technologického know od partnerů. Do akcelerátoru projde po výběru JIC a partnerů akcelerátoru maximálně deset týmů. Ty pak dostanou 100 tisíc korun na svůj pobyt v Brně a navíc rozpočet na právní, marketingové i finanční služby. Vybraní absolventi JIC STARCUBE navíc budou moci pokračovat v návazném individuálním šestiměsíčním programu.
Novinkou letošního roku je možnost využít nedávno otevřený FabLab Brno, který nabízí na téměř dvou stovkách metrů čtverečních několik druhů 3D tiskáren, laserovou řezačku, CNC frézku, ale i mechanické nářadí nebo kity a doplňky pro internet věcí, se kterými můžou účastníci dávat dohromady prototypy. Kromě vlastní prototypovací dílny má oproti jiným akcelerátorům JIC STARCUBE ještě další výhodu. A to provázání s ekosystémem firem okolo JIC, který tvoří už přes 600 podniků.
Více informací zde.
Zdroj: