facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

CzechInvest mapuje startupovou scénu

19. 11. 2019
CzechInvest mapuje startupovou scénu

Startupový report agentury CzechInvest a Keiretsu Forum jde do finále. Pomozte a vyplňte dotazník za účelem zmapování aktuálního stavu české startupové scény.

Agentura CzechInvest, Keiretsu Forum a další partneři spojili síly a mají společný cíl - zmapovat českou startupovou scénu a za pomoci českých startupů, investorů, inkubátorů, akcelerátorů, korporací, obchodních komor, podnikatelů a veřejnosti zjistit, jaký je aktuální stav. Jak to vidí hlavní aktéři české startupové scény? A kdo to přesně je? I to se dozvíte v připravovaném dokumentu.

Startupový report by měl být publikován v první polovině roku 2020 a nyní je čas na oslovení všech subjektů, které budou v reportu zmíněny. Aby partneři projektu zajistili kvalitní data, potřebují získat feedback od aktérů startupové scény. Pomozte a vyplňte dotazník, pomůžete zajistit kvalitní a objektivní report, který nám ukáže aktuální stav české startupové scény.

Pokud se chcete dozvědět více, přijďte na workshopy, které v rámci dotazníkového šetření pořádá Keiretsu Forum 19.11., 26.11., 10.12. a 17.12. vždy od 18h v sídle Keiretsu Forum (Malá Štupartská 7/634, Praha). Více informací naleznete zde.

 

Zdroj: CzechInvest