facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Aktuální přehled členů spolku Transfera nyní i v angličtině

15. 8. 2017
Aktuální přehled členů spolku Transfera nyní i v angličtině

V červnu vydaná příručka Transfera.cz, která přináší přehled pracovišť transferu tech­nologií v České republice sdružených v rámci spolku, se dočkala i anglického překladu. Po zhruba dvou měsících tak následuje aktualizované české vydání, které vyšlo u příležitosti 5. národní transferové konference v Olomouci.

Oproti prvnímu vydání z října 2016 je příručka doplněna o odborný profil, oborové zaměření a příklady komerčních řešení, jež jednotlivá pracoviště nabízejí. U většiny subjektů byly aktualizovány výkonnostní ukazatele institucí za r. 2016, které pracoviště transferu technologií naplňují nebo k nim v různé intenzitě přispívají. Nově představuje i další přidružené členy Transfery a spolupracující subjekty.

Platforma Transfera.cz, která ve stávající podobě působí třetím rokem, nadále klade velký důraz na rozvoj transferu technologií a znalostí, na zlepšení podmínek, za kterých jsou související činnosti v oblasti transferu technologií a znalostí realizovány a vytváří příležitosti pro spolupráce a odborný posun v dané oblasti pro všechny, kdo takto vytvořeného funkčního a stabilního zázemí chtějí využít. Zároveň spolek usiluje o propojování a získávání zkušeností z ostatních evropských i mimoevropských pracovišť.

 

Zdroj:

Transfera logo