facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Czexpats in Science: Konference pod stromeček 2019

30. 11. 2019
Czexpats in Science: Konference pod stromeček 2019

Platforma sdružující české vědce a vědkyně žijící v zahraničí Czexpats in Science pořádá dne 21. 12. 2019 v budově CIIRC ČVUT v Praze druhý ročník předvánočního setkání.

Konference je pořádána především pro české vědce, kteří působí/působili v zahraničí. Cílem je seznámení vědců napříč kariérním spektrem, vzájemné představení výzkumu, výměna zkušeností z pobytů na zahraničních institucích a získání informací o návratu do Čech (např. možnosti financování, vytvoření zázemí). Informace o prvním ročníku setkání, který se odehrál v prosinci 2018, naleznete zde.

Předběžný program setkání je k dispozici na této stránce. Součástí akce budou panelové diskuze, keynote talks, prezentace účastníků, networking a mnoho dalšího. Registrace je otevřena zde do zaplnění kapacity prostor nebo do 8. 12. 2019.

Druhý ročník předvánočního setkání pořádaného spolkem Czexpats in Science se odehraje v sobotu 21. 12. 2019 v budově CIIRC ČVUT v Praze. Setkání se uskuteční za podpory NF Neuron, Nadace Experientia, Boston Consulting group a CIIRC ČVUT.

 

Zdroj: Czexpats in Science