facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Industrial Technologies 2018 ve Vídni

17. 7. 2018
Industrial Technologies 2018 ve Vídni

Ve dnech 30. a 31. října 2018 proběhne ve Vídni v rámci rakouského předsednictví v Radě EU konference Industrial Technologies 2018 s podtitulem Innovative industries for smart growth. Zájemci se mohou do pátku 20. července 2018 hlásit jako dobrovolníci na výpomoc s organizací konference.

Konference Industrial Technologies 2018 představí nejnovější průmyslové aplikace v oblasti nanotechnologií, materiálů a chytré výroby. Představí se zde také nové možnosti financování prostřednictvím nástrojů Evropské inovační rady. Konference poskytne také prostor pro utváření partnerství pro výzvy 2019 a 2020 v tématu NMBP  programu Horizont 2020 (Nanotechnologies, Advanced Materials, Biotechnology, and Advanced Manufacturing and Processing). Konference se koná 30. až 31. října 2018 ve Vídni.

Program a další informace ke konferenci naleznete zde.

Organizátoři konference zároveň hledají posily do svého týmu. Dobrovolníci se mohou podílet na organizaci, zejména na nahrávání a reportování jednotlivých panelů konference. Příležitost je vhodná zejména pro Ph. D. studenty či začínající vědce se zájmem o nové technologie a aktuální informace z prostředí evropské vědní politiky. Dobrovolníci mohou také těžit z intenzivních networkingových příležitostí.

Dobrovolníci získají za odvedenou práci drobný příspěvek a lze jim proplatit náklady na cestu do Rakouska. Jejich jména se objeví také v seznamu organizátorů této prestižní konference.

Hlásit se lze do pátku 20. července 2018. Více informací naleznete zde.

 

Autor: Vědavýzkum.cz (JT)

Zdroj: Industrial Technologies 2018