facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Konference: Czech Open Science Day

15. 5. 2021
Konference: Czech Open Science Day

V úterý 25. května 2021 pořádá Národní technická knihovna (NTK) ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy online konferenci Czech Open Science Day, na níž budou diskutovat klíčoví zástupci českého výzkumu, vývoje a inovací s vrcholnými představiteli Open Science v Evropě.

web karusel NCIP 2021 COSD

Přední zástupci Open Science v Evropě na konferenci v NTK! Open Science se skloňuje ve všech jazycích napříč Evropou i světem. Jedna z klíčových priorit evropského rámcového programu Horizon Europe bude představena na online konferenci Czech Open Science Day, pořádané Národní technickou knihovnou ve spolupráci s MŠMT. Současný vývoj v Opben Science a možnost implementace evropských standardů v České republice bude diskutována s klíčovými zástupci výzkumu, vývoje a inovací v ČR.

Konference Czech Open Science Day bude pro všechny zájemce streamovaná online dne 25. května 2021 od 10:00 do 12:00 hodin.

Konference se aktivně účastní vrcholní představitelé Open Science v Evropě:

Cílem společného setkání se zástupci českého výzkumu, vývoje a inovací je podpořit implementaci Evropských standardů do českého národního prostředí.

Více informací o konferenci naleznete zde. Přímý přenos bude možné sledovat také na youtube kanálu NTK.

 

Zdroj: NTK

 

 

« Říjen 2021 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
8 9 10
23 24
25 27 29 30 31