facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Konference Science Communication 2023

8. 8. 2023
Konference Science Communication 2023

Portál Vědavýzkum.cz pořádá dne 23. listopadu 2023 již čtvrtou konferenci věnovanou komunikaci vědy. Letošní ročník se zaměří na to, jak nastavit dobré komunikační kanály mezi vědci a PR pracovníky a nabídne prostor pro vzájemné sdílení zkušeností.

960x600SCICOM2023

Letošní ročník nazvaný „Dobrá komunikace začíná zevnitř“ nabídne pohled odborníků, kteří jsou zodpovědní za komunikaci vědecko-výzkumných institucí i těch, kteří jim s komunikací pomáhají jako externí spolupracovníci. Zaměří se zejména na to, jak v rámci instituce efektivně komunikovat nejen každodenní agendu, ale také na to, co dělat v nepředvídatelných situacích, například když média potřebují rychlé vyjádření odborníka k aktuálnímu tématu. Součástí programu bude také panelová diskuse, ve které se mluvčí budou věnovat motivaci vědců ke spolupráci.

Konference je určena pracovnicím a pracovníkům publicity a oddělení vnějších vztahů, tiskovým mluvčím, projektovým manažerkám a manažerům, členkám a členům výzkumných týmů, představitelům managementu výzkumných organizací s odpovědností za publicitu a rozvoj a všem ostatním se zájmem o komunikaci a popularizaci vědy a výzkumu.

Registrace na konferenci probíhá na stránkách komunikacevedy.cz. Konferenční poplatek činí 3 000 Kč vč. DPH a je kromě pokrytí nákladů konference určen také na podporu činnosti portálu Vědavýzkum.cz.

Konference Science Communication se uskuteční v budově České spořitelny, Rytířská 29, Praha 1.

O prvním ročníku konference, která se uskutečnila v listopadu 2020 a nesla název Jak a proč komunikovat vědu, se můžete dočíst zde. Druhý ročník přiblížil téma komunikace vědy očima médií a třetí ročník byl zaměřený na komunikaci vědy na sociálních sítích.

 

Autorka: Vědavýzkum.cz (TM)

 

« Červen 2024 »
Po Út St Čt So Ne
          2
3 8 9
15 16
18 21
28 29 30