facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Program DELTA 2: Čínsko-český webinář k 3. veřejné soutěži

26. 3. 2021
Program DELTA 2: Čínsko-český webinář k 3. veřejné soutěži

Technologická agentura České republiky spolu s čínskou agenturou Jiangsu Provincial Department of Science and Technology (JSTD) vás srdečně zvou na informační webinář, který se uskuteční 13. dubna 2021 od 8.00 do 10.00 hodin.

Webinář je pořádaný k příležitosti vyhlášení 3. veřejné soutěže Programu DELTA 2 a jeho cílem je představit podmínky společné výzvy s čínským partnerem a ukázat možnosti spolupráce českým a čínským subjektům.

Předběžný program:

  • představení podmínek připravované společné výzvy v rámci programů na podporu aplikovaného výzkumu agentur TA ČR a JSTD;
  • prezentace úspěšného projektu a sdílení dobré praxe v rámci spolupráce českých a čínských řešitelů;
  • krátké prezentace zájemců o navázání potenciální spolupráce.

K účasti na webináři se můžete registrovat prostřednictvím registračního formuláře do 11. dubna 2021. Pokud máte zájem představit Váš projektový záměr během webináře, uveďte to, prosím, do formuláře.

Akce proběhne v angličtině. Kapacita účastníků je omezena. E-mail s informacemi a odkazem na platformu ZOOM, na které webinář proběhne, obdržíte nejpozději den před začátkem akce.

V případě dotazů kontaktujte paní Evu Pentel (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Organizátoři si vyhrazují právo na změnu programu, termínu akce, a na její případné zrušení. O změnách vás budeme včas informovat prostřednictvím e-mailu.

 

Zdroj: Technologická agentura ČR