facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

#TACRship ÉTA

25. 4. 2018
#TACRship ÉTA

Technologická agentura ČR v souvislosti s blížícím se vyhlášením 2. veřejné soutěže programu ÉTA zve na akci #TACRship ÉTA, která má za cíl propojit účastníky a partnery v této veřejné soutěži a poskytnout inspiraci a informace k podávání návrhů projektů. Akce se uskuteční 14. 5. 2018.

Program celé akce bude živě vysílán prostřednictvím kanálu YouTube. Po semináři se představí několik úspěšných projektů z 1. veřejné soutěže programu ÉTA a v panelové diskusi vystoupí i zástupci aplikačních garantů.

Časový harmonogram akce dále umožní představit několik výzkumných záměrů, které k sobě hledají partnery do 2. veřejné soutěže. Ostatní hledající budou mít možnost svůj požadavek zaregistrovat a využít prostor pro networking. Po celou dobu trvání akce budou k dispozici zaměstnankyně a zaměstnanci z TA ČR z nejrůznějších oddělení pro individuální otázky a odpovědi.

Akce se bude konat 14. května 2018 (od 13:00 do 17:30) v coworkingovém centrum Opero, Salvátorská 931/8, Staré Město, 110 00, Praha 1.

Registrovat se můžete zde a to do 9. května 2018.

Hledáte-li pro svůj výzkumný záměr do 2. veřejné soutěže programu ÉTA další partnery, můžete se registrovat také zde.

180514 ETA matchmaking page 001

Zdroj: TA ČR