facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

ZRUŠENO Workshop: Právní rámec výzkumu a vývoje

26. 8. 2021
ZRUŠENO Workshop: Právní rámec výzkumu a vývoje

Společnost alevia pořádá dne 7. 12. 2021 tradiční workshop, který se zaměří na právní rámec výzkumu a vývoje. Workshop je plánován jako prezenční – uskuteční se v hotelu IBIS na Andělu v Praze.

IMG 8064 uprava

Workshop je určen představitelům fakult, vysokých škol, ústavů Akademie věd ČR, ostatních výzkumných organizací i zástupcům veřejné správy a soukromého sektoru. Diskutována budou následující témata:

  • Shrnutí novinek právního rámce v roce 2021
  • Co náš čeká v roce 2022

Lektorem workshopu je Karel Zuska, partner advokátní kanceláře HOLEC, ZUSKA & Partneři. Zodpovídá za oblast právních služeb poskytovaných především veřejnoprávním subjektům a ostatním institucím v nepodnikové sféře, specializuje se na oblasti veřejných zakázek, problematiku veřejné podpory, projekty veřejné infrastruktury a financování sociálních služeb. Působí jako lektor a publikuje odborné články. Dalším lektorem bude Matej Kliman, který se věnuje komplexnímu právnímu poradenství a přednáškové činnosti v oblasti výzkumu a vývoje a transferu znalostí. Facilitátorem workshopu bude Aleš Vlk ze společnosti alevia.

Pakliže dojde ke změně epidemiologických podmínek, akce se může konat on-line za zvýhodněnou cenu.

Zdroj: alevia