facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

Workshop: Zkušenosti s investováním ve startupech v Silicon Valley

13. 4. 2018
Workshop: Zkušenosti s investováním ve startupech v Silicon Valley

Centrum transferu biomedicínských technologií Vás zve na workshop s názvem Zkušenosti s investováním ve startupech v Silicon Valley, USA, který se uskuteční ve čtvrtek 10. 5. 2018 od 14:00 do 15:00 hodin ve Velké posluchárně Psychiatrické kliniky Fakultní nemocnice v Hradci Králové.

Workshop je určen širší akademické veřejnosti se zájmem o podnikání v oblasti inovací. Je zaměřen na praktické zkušenosti a úskalí v oblasti vyjednávání a investic do startupů od Angel/Private Equity a Venture Capital investorů.

Workshop se uskuteční při příležitosti dvoudenní návštěvy dr. Lewandowského v Hradci Králové (9. a 10. 5. 2018) – pro vážné zájemce o hlubší poznání v oblasti obchodních a právních otázek zakládání, investování a vyjednávání o tzv. technologických startupech/firmách lze v omezeném počtu domluvit účast i při dalších workshopech a diskusích s dr. Lewandowskim – v takovém případě nás kontaktujte na níže uvedený organizační e-mail.

Přihlašování: pro přihlášení klikněte zde (přihlašování možné do 4. 5. 2018)

Organizační dotazy směřujte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (účast na workshopu je bezplatná, vstup pouze pro registrované)

 

Zdroj: Centrum transferu biomedicínských technologií