facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

Aktuální vývoj v oblasti transferu technologií

27. 4. 2018
Aktuální vývoj v oblasti transferu technologií

Licensing Executives Society Česká republika & Slovensko ve spolupráci s Technologickým centrem Akademie věd ČR pořádá 29. května 2018 jednodenní konferenci na téma „Aktuální vývoj v oblasti transferu technologií“.

V rámci konference vystoupí například Petr Hladík z TC AV ČR, Karel Čada, Radoslav Tratumann nebo Růžena Štemberková. Konference také otevře širokou škálu témat. Návštěvníci se mohou dozvědět víc například o národním systému podpory transferu technologií ve Slovenské republice, o právních nástrojích při transferu technologiíi a mohou vyslechnout různé úspěšné příklady technologického transferu z vysokých škol.

Akce se bude konat dne 29. května 2018 od 9:00 hodin, prostorách Technologického centra AV ČR (Ve Struhách 27, Praha 6).

Registrovat se je možné prostřednictvím emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Akce je zpoplatněna, výši účastnického poplatku pro různé kategorie návštěvníků naleznete v pozvánce v příloze níže.

 

Zdroj: Licensing Executives Society

Stáhnout přílohy: