facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Česko-bavorské vysokoškolské fórum

3. 10. 2019
Česko-bavorské vysokoškolské fórum

Univerzita v Pasově a Česko-bavorská vysokoškolská agentura zvou na 4. Česko-bavorské vysokoškolské fórum, které proběhne ve dnech 27. – 29. 11. 2019 v Pasově. Uzávěrka přihlášek je 16. 10. 2019. Setkání na téma „Česko-bavorská hranice – krajina, jazyky a technologie“ je určené vědcům, pedagogům, studentům a managementu vysokých škol z celé ČR a Bavorska.

V rámci akce si organizátoři připravili bohatý program rozložený do tří dnů. Velmi zajímavý bude třetí den fóra, jehož tématem bude transfer znalostí a technologií. Návštěvníci si budou moci poslechnout přednášku s názvem „Know-how na dvacátou osmou“ – transferová centra bavorských VŠ (TBH), přednášku o česko-bavorské vysokoškolské spolupráci nebo přestavení spolku TRANSFERA. V 11 hodin pak fórum nabídne krátké představení nabídek v oblasti regionálního transferu a inovací. Následovat bude panelová diskuze s názvem „Hranice ve vědě a praxi”.

Podrobný program všech tří dnů je k dispozici zde.

Na akci je třeba se dopředu přihlásit. Vyplněný formulář prosím uložte a zašlete v případě zájmu ve formátu PDF e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlášky je možné podávat do 16. 10. 2019

Organizátoři prosí o pochopení, že počet účastníků je u jednotlivých částí programu omezený. Přihlaste se proto jen na ty části programu, o které máte skutečně zájem. Po termínu podání přihlášek Vám co nejrychleji organizátoři sdělí, zda je Vaše účast na vybraných částech programu možná.

Účast na fóru je zdarma. Příjezd a odjezd si účastníci organizují a financují individuálně. V případě včasného přihlášení se Vám pokusí organizátoři zajistit jeden nebo dva noclehy na účet Česko-bavorské vysokoškolské agentury v některém z agenturou rezervovaných pasovských hotelů (do vyčerpání kontingentů).

Bližší informace k pořádané akci najdete na webových stránkách Česko-bavorské vysokoškolské agentury.

 

Autor: Vědavýzkum.cz (SA)

Zdroj: MŠMT