facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Konference: Výzkumné organizace a aktuální otázky pracovního práva 2019

10. 12. 2018
Konference: Výzkumné organizace a aktuální otázky pracovního práva 2019

Společnost alevia ve spolupráci s advokátní kanceláří HOLEC, ZUSKA & Partneři pořádá dne 5. března 2019 v Praze konferenci zaměřenou na aktuální otázky pracovního práva v oblasti výzkumu a vývoje.

Cílem konference je diskutovat aktuální témata, která v současné době řeší výzkumné organizace různého typu, a to především pohledem pracovního práva a existujících soudních sporů v dané oblasti.

Konference je určena pracovníkům všech typů výzkumných organizací - vysokých škol, veřejných výzkumných institucí i ostatních právních forem. Téma je vhodné nejen pro personalisty a HR manažery, ale také pro členy výzkumných týmů a manažery na různé úrovni výzkumné organizace s odpovědností za podřízené pracovníky.

Jednotlivá témata budou probírána postupně formou panelové diskuse včetně interaktivního zapojení účastníků. V rámci konference bude možné sdílet a vzájemně diskutovat příklady dobré a špatné praxe.

Konference se uskuteční 5. 3. 2019 v Ústavu organické chemie a biochemie Akademie věd ČR, Flemingovo náměstí 542/2, Praha 6. Registrace je možná do 22. 2. 2019 nebo do naplnění kapacity.

Předběžný harmonogram a další informace naleznete zde.

 

Zdroj: alevia