facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

Národní konference transferu 2020

25. 12. 2019
Národní konference transferu 2020

Centrum dopravního výzkumu ve spolupráci se spolkem Transfera.cz pořádá 8. Národní konferenci transferu, která se uskuteční 2. 6. - 4. 6. 2020 v Brně. Hlavní program proběhne v Hotelu Atlantis u Brněnské přehrady. Již nyní je možné se registrovat.

slider

Program obou dnů je obohacen o diskuzní panely, prezentace jednotlivých transferových center sdružených v rámci spolku Transfera.cz, networkingová setkání a zajímavý společenský program.

První konferenční den je věnován transferu technologií a znalostí v českém prostředí. Příspěvky jednotlivých řečníků nabídnou unikátní pohled na transfer nejen ze strany veřejných institucí ale i technologicky vyspělých firem, kde je efektivní aplikace nejnovějších poznatků alfou a omegou dalšího přežití v konkurenčním prostředí.

Druhý konferenční den nabídne pohled na transfer v globálním měřítku. Těšit se můžete na příspěvky řečníků z různých kontinentů, s bohatými zkušenostmi s transferem v rozdílných prostředích. Proběhne také diskuze na téma, zda-li je možné provozovat CTT na komerční bázi a se ziskem.

Registrovat se na konferenci můžete už nyní zde.

 

Zdroj: Centrum dopravního výzkumu