facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Seminář Česko-chilská technologická spolupráce - Oborové příležitosti definované programem Eureka

4. 5. 2018
Seminář Česko-chilská technologická spolupráce - Oborové příležitosti definované programem Eureka

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest a Smíšená obchodní komora Česko-tichomořská aliance si Vás dovolují pozvat na seminář o česko-chilské technologické spolupráci, který proběhne dne 14. května v rámci Týdne inovací. Akce je připravována ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Solek Group, Direct People a zastoupením agentury CzechTrade v Santiagu.

Cílem je představení konkrétních možností zapojení do programu EUREKA v rámci spolupráce na poli inovací a R&D mezi ČR a Chile a s tím souvisejících klíčových odvětví. Během akce bude prezentován rámec programu EUREKA s přihlédnutím k parametrům již uzavřené multilaterální výzvy na spolupráci s Chile a dalšími zeměmi. V rámci oborů vybraných pro podporu spolupráce budou diskutovány aktuální možnosti spolupráce v oblasti důlního průmyslu, v potravinářském průmyslu, energetice a dalších relevantní sektorech, včetně zkušeností z česko-chilského technologického transferu.

Více informací naleznete zde.

Vstup na seminář je zdarma, pouze pro registrované. Přihlášky je možno zasílat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.do 11.5.2018 nebo naplnění kapacity.

 

Zdroj: Agentura CzechInvest