facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Školení projektových manažerů zemí V4

2. 2. 2022
Školení projektových manažerů zemí V4

Česká styčná kancelář (CZELO) zve na školení pro projektové manažery Visegrádské čtyřky, které se bude konat v termínech 28., 29. a 31. března 2022.

V4 training Twitter Post 1

Školení pro projektové manažery zemí Visegrádské skupiny cílí na zvýšení jejich odborných kapacit a povědomí o evropském výzkumu.

Česká styčná kancelář pro vzdělávání a výzkum v Bruselu (CZELO) společně s Polskou styčnou agenturou pro výzkum (PolSCA), Maďarskou národní kanceláří pro výzkum, vývoj a inovace (NRDIO) a Slovenskou styčnou kanceláří pro výzkum a vývoj (SLORD) organizuje v termínech 28., 29. a 31. března 2022 další edici „Školení projektových manažerů zemí Visegrádské čtyřky (V4)“. Z důvodu pandemické situace se akce uskuteční online.

Cílem školení je zvýšit odborné kapacity projektových manažerů poskytnutím informací s přidanou hodnotou z Bruselu a rozšířit jejich povědomí o politickém kontextu evropského výzkumu a o programech a iniciativách přesahujících rámcový program Horizont Evropa. Školení nabízí možnost absolvovat intenzívní třídenní program, který zahrnuje jak řečníky z Evropské komise, tak řadu expertů se zkušenostmi z praxe. Program školení bude vycházet z předešlé verze.

V případě zájmu o účast na školení se prosím zaregistrujte. Přihlašovat se je možné do 23. února 2022. Úspěšní kandidáti budou informováni nejpozději do 28. února 2022.

Vzhledem k omezenému počtu míst (celkem 35, z toho 7 za ČR) budou kandidáti posuzováni na základě motivačního dopisu, který je součástí registračního formuláře. V případě více zájemců z jedné instituce bude akceptován pouze jeden. Výzva je určena pouze pro instituce se sídlem v ČR působící v oblasti VaVaI.

 

Zdroj: CZELO