facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Veletrh příležitostí ke spolupráci s UK: Via Carolina

5. 5. 2017
Veletrh příležitostí ke spolupráci s UK: Via Carolina

Centrum pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy si Vás dovoluje pozvat na veletrh příležitostí ke spolupráci Via Carolina, který se bude konat 23. - 24. 5. 2017. Univerzita Karlova interaktivní formou nabízí příležitosti využít výsledky výzkumu, expertní i přístrojové kapacity externím partnerům.

V úterý 23. 5. od 10 do 17 hod. se v prostorách Karolina (Ovocný trh 560/5, Praha 1) můžete těšit na prezentace konkrétních nabídek spolupráce za přítomnosti vědeckých týmů a osobně si vyzkoušet praktické ukázky nových technologií, seznámit se s nabídkou služeb Centra pro přenos poznatků a technologií a Centra celoživotního vzdělávání UK.

ctt uk

Akce zahrnuje bohatý doprovodný program s možností zúčastnit se veřejně přístupné interní soutěže projektů Proof of Concept, workshopu se zahraničním expertem pro oblast transferu technologií a přednášek o ochraně duševního vlastnictví. Uvidíte příklady námětů z akademického prostředí, které se úspěšně uplatňují na trhu a další zajímavosti.

Ve středu 24. 5. se zájemcům pro osobní prohlídku otevřou vybraná pracoviště přímo na fakultách UK, která nabízejí příležitosti pro smluvní výzkum. Podrobný program bude zveřejněn nejpozději 12. 5. 2017 na www.cuni.cz/ViaCarolina.

KONTAKT: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel.: 224 491 255; www.cppt.cuni.cz

 

Zdroj: CPPT UK