facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

ONLINE: Vzdělávací modul 2 - Právní rámec VVI

6. 4. 2020
ONLINE: Vzdělávací modul 2 - Právní rámec VVI

Společnost alevia pořádá v rámci dalšího ročníku komplexního vzdělávacího programu v Praze ve dnech 19. - 20. 5. 2020 druhý modul, který se zaměří na právní rámec v oblasti výzkumu, vývoje a inovací.

Tento modul se uskuteční formou dvoudenního webináře za zvýhodněných finančních podmínek - 6 000,- Kč plus DPH.

Společnost alevia spustila registraci na jednotlivé moduly v rámci komplexního vzdělávacího programu v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Ten je určen projektovým manažerům a pracovníkům na všech stupních řízení ve výzkumných organizacích všech právních forem, pracovníkům ve státní správě a samosprávě, kteří se setkávají s problematikou VVI, pracovníkům poskytovatelů podpory, zaměstnancům center transferu znalostí, RIS3 manažerům na národní a regionální úrovni i zástupcům subjektů z aplikační sféry.

Modul 2 se zaměří na právní předpisy a jejich dopad na prostředí výzkumu, vývoje a inovací, pojem výzkumné organizace, hospodářskou soutěž a právo veřejné podpory nebo smluvní vztahy ve výzkumu, vývoje a inovacích. Role lektorů se zhostí Matej Kliman a Karel Zuska. Registrovat se můžete zde.

Termíny konání dalších modulů aktuálního ročníku naleznete zde. Uzávěrka registrace je vždy měsíc před konáním daného modulu nebo do vyčerpání kapacity.

DSCN5832

Cílem celého programu je rozšířit teoretické znalosti a praktické dovednosti v dané oblasti a rozvinout profesní a kariérní růst účastníků modulů. Počet účastníků každého modulu vzdělávacího programu je v jednotlivých modulech limitován na cca 25 z důvodu zachování nejvyššího možného stupně interaktivity a individuálního přístupu. V průběhu modulu se střídají přednášky, diskuse, samostatné a týmové práce a prezentace výstupů. Důraz je kladen na řešení modelových situací, ve kterých jsou nastoleny konkrétní a skutečné problémy.

Zájemci mohou absolvovat všechny moduly v rámci programu Master of Public Admistration v oblasti výzkumu, vývoje a inovací (MPA VVI).

 

Zdroj: alevia

 

« Září 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  1 5 6
7 8 13
18 20
21 25 26 27