facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Vzdělávací modul 8: Management výzkumu, vývoje a inovací

17. 1. 2021
Vzdělávací modul 8: Management výzkumu, vývoje a inovací

Společnost alevia pořádá v rámci probíhajícího ročníku komplexního vzdělávacího programu v oblasti výzkumu, vývoje a inovací ve dnech 16. – 17. 2. 2021 osmý modul, který se zaměří na management výzkumu, vývoje a inovací. V případě nepříznivé epidemiologické situace se modul uskuteční on-line formou za zvýhodněnou cenu.

modul4

Modul 8, který se uskuteční 16. a 17. února 2021, se zaměří na strategické řízení na úrovni výzkumné organizace, řízení výzkumných projektů, řízení výzkumné infrastruktury či řízení lidských zdrojů. V roli lektorů se můžete těšit na Romana BadíkaMartinu Pokornou.

Za nepříznivé epidemiologické situace se kurz uskuteční on-line za zvýhodněnou cenu. Podrobnosti a registraci naleznete zde.

Cílem celého vzdělávacího programu je rozšířit teoretické znalosti a praktické dovednosti v dané oblasti a rozvinout profesní a kariérní růst účastníků modulů. Počet účastníků každého modulu vzdělávacího programu je v jednotlivých modulech limitován na cca 25 z důvodu zachování nejvyššího možného stupně interaktivity a individuálního přístupu. V průběhu modulu se střídají přednášky, diskuse, samostatné a týmové práce a prezentace výstupů. Důraz je kladen na řešení modelových situací, ve kterých jsou nastoleny konkrétní a skutečné problémy. Termíny konání dalších modulů aktuálního ročníku naleznete zde.

 

Zdroj: alevia

« Květen 2022 »
Po Út St Čt So Ne
           
2 7 8
9 12 13 14 15
16 21 22
28 29