facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Workshop: HR Award jako příležitost

19. 1. 2021
Workshop: HR Award jako příležitost

Společnost alevia pořádá dne 9. března 2021 workshop, který se zaměří na nastavení procesů ve výzkumné organizaci v souvislosti s požadavky HR Award. Workshop je zatím plánován jako prezenční, v případě nepříznivých epidemiologických podmínek se uskuteční online za zvýhodněnou cenu.

20200915 104950

V rámci workshopu budeme diskutovat otázku jak uchopit HR AWARD jako příležitost, podíváme se na redesign procesů při implementaci HR AWARD a „design thinking“, tedy jak správně navrhnout proces, aby vyhovoval uživatelům procesů a zároveň plnil svůj účel.

Kapacita workshopu je z důvodu zachování vysokého stupně interaktivity omezena na 25 účastníků, uzávěrka registrace je měsíc před akcí nebo do vyčerpání kapacity. Registraci a podrobnosti naleznete zde.

Lektoři:

Petr Krucký

Konzultant a projektový manažer zaměřující se na procesní a personální optimalizaci s více než desetiletou praxí ve veřejných a soukromých organizacích. Zaměřuje na optimalizaci organizací veřejného charakteru s využitím moderních nástrojů Design thinking. Několik let pracoval jako manažer týmu poradenství pro veřejný sektor ve společnosti Ernst and Young (EY), více než dva roky se podílel na projektu aplikovaného výzkumu zaměřeného na využití umělé inteligence ve zdravotnictví. Dlouhodobě se profesně vzdělává v oblasti řízení a optimalizace organizací (IPMA, PRINCE2, Lean Six Sigma, Human centered design atd.). Podílel se na několika projektech zaměřených na HR Award.

Lukáš Bumbálek

Konzultant, projektový manažer a analytik s patnáctiletou praxí v poradenství, bankovnictví, veřejné správě a univerzitním prostředí. Na práci v institucích státní správy navázal v UniCredit Bank Czech Republic jako konzultant European Competence Centre, odpovědný za poradenství pro segment velkých korporací, mezinárodní klientely a malých a středních podniků. Působil jako vedoucí týmu public consulting společností Naviga4 a Evaluation Advisory CE. Od roku 2017 působí jako koordinátor projektového řízení Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze.

 

Zdroj: alevia