facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Otevřené nabídky placených stáží v EIT

9. 1. 2020
Otevřené nabídky placených stáží v EIT

Do 31. 1. 2020 se mohou hlásit zájemci o půlroční placenou stáž v Evropském inovačním a technologickém institutu (EIT) v Budapešti a Bruselu.

Cílem Evropského inovačního a technologického institutu (EIT) je podpora spolupráce v rámcovém programu EU pro výzkum a inovace. Funguje na základě specifického modelu podporujícího rozvoj dynamických, dlouhodobých evropských partnerství, do kterých jsou zapojeny podniky, vzdělávací a výzkumné instituce. Od roku 2010 pomohlo EIT uvést na trh přes 900 nových produktů a služeb, vyškolilo tisíce podnikatelů a podpořilo přes 2 000 podniků, které přilákaly 1,5 miliardy eur v podobě investic.

Aktuální pozice jsou otevřeny pro stážisty do kanceláře ředitele EIT, do Communications and Stakeholder Relations Unit, do Innovation Communities Unit, do oddělení Strategy and Impact Unit a případně do Services and Finance Unit.

Aktuálního výběrového řízení se mohou účastnit zájemci s dokončeným vysokoškolským titulem, kteří bezvadně ovládají angličtinu, a ti, kteří dosud neabsolvovali žádnou stáž v instituci Evropské unie či v takové instituci nebyli zaměstnáni. Výše odměny je 1103 eur měsíčně pro stážisty v Budapešti, pro stážisty v bruselské kanceláři je to 1464 eur.

Vybraní kandidáti budou pozváni na pohovor, jehož součástí bude psaný text a osobní interview. Přihlášku je třeba odevzdat do 31. 1. 2020.

 

Autor: Vědavýzkum.cz (JT)

Zdroj: EIT