facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

5. Národní konference transferu technologií

27. 4. 2017
5. Národní konference transferu technologií

Portál Vědavýzkum.cz je partnerem 5. národní konference transferu technologií ČR, která se uskuteční ve čtvrtek 1. 6. 2017 v Olomouci. Akci pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci společně se spolkem Transfera.cz.

Pořadatelskou štafetu po Masarykově univerzitě, Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, Vysokém učení technickém v Brně a  Vysoké škole báňské  - Technické univerzitě Ostrava převzala letos Univerzita Palackého v Olomouci.

Konference se tentokrát zaměří na Proof-of-Concept, tedy projekty na podporu vědeckých aktivit vedoucích ke komerčnímu uplatnění. Kromě úvodních vystoupení (Jaroslav Miller - rektor UPOL, Miroslav Mašláň - prorektor UPOL, Eva Janouškovcová - TRANSFERA) se mezi řečníky představí například Martin Štolba (Ministersvo průmyslu a obchodu), Pavel Komárek (Technologická agentura ČR), Tomáš Obr (INVOS), Margareta Křížová (CEAG), Petr Gross či Pavel Juříček (BRANO GROUP).

Program konference si můžete prohlédnout na webu VTP UP.  Registrace je otevřena do 31. 5. 2017 nebo do naplnění kapacity. Účast na konferenci je bezplatná.

 

5narodnikonferenceTT

Autor: Vědavýzkum.cz