facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Národní konference Boosting Innovation Tour

3. 11. 2019
Národní konference Boosting Innovation Tour

V úterý 19. listopadu 2019 se v Brně bude konat konference Boosting Innovation Tour, která se uskuteční pod záštitou Technologického centra AV ČR, Ministerstva průmyslu a obchodu, JIC, Kanceláře jihomoravského kraje pro meziregionální spolupráci, Eurocentra Brno, CEITEC VUT, AMIRES, MSIC a Generálního ředitelství Výzkum a Inovace Evropské komise.

Cílem akce je představit především koncepty Digital Innovation Hubs, Open Innovation Test Beds a regionální centra zaměřená na Key Enabling Technologies, vše v kontextu posledních výzev roku 2020 a příprav příštího Rámcového programu Horizon Europe. Akce bude rovněž příležitostí pro přední technologické firmy z České Republiky poskytnout Evropské komisi feedback vycházející z místní zkušenosti – jaké potřeby firmy mají a co by z jejich pohledu bylo do budoucna vhodné v programu Horizon Europe akcentovat. A v neposlední řadě ukázat, co místní technologické firmy a výzkumné organizace umějí a dělají.

Kompletní informace o konferenci a podrobný program, který bude ještě průběžně aktualizován zde.

Celá akce proběhne v anglickém jazyce (bez tlumočení). Účast na konferenci je zdarma, ale je třeba se na ni registrovat. Zaregistrovat se můžete rovněž na partnerská setkání (B2Match) zde. Plánování schůzek bude probíhat od 4. listopadu 2019 a bude k dispozici i v průběhu samotné akce.

Datum a čas konání: 19. listopadu 8:45 – 17:00

Místo konání: Brněnské veletrhy a výstaviště, pavilon E, hala E2 (1. patro)

 

Zdroj: Technologické centrum AV ČR