facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Online seminář: Co, kdy a kde patentovat?

5. 6. 2020
Online seminář: Co, kdy a kde patentovat?

Centrum transferu technologií VŠB-TUO ve spolupráci s JŠK, advokátní kancelář, s.r.o. pořádá on-line seminář „Co, kdy a kde patentovat“, který se uskuteční 16. 6. 2020 od 9:00 hod.

Seminář je určen jak pro zástupce vědecko-výzkumných týmů, tak i pro zástupce inovativních odvětví a všem dalším, které by dané téma mohlo zajímat.

Obsah semináře:

  • Kdy a proč patentovat?
  • Porovnání alternativních systémů ochrany výsledků vynálezecké činnosti
  • Tipy a triky pro mezinárodní patentovou ochranu

Prezentujícími jsou:

  • Roman Kramařík

Advokát a zakládající společník pražské advokátní kanceláře JŠK. Věnuje se otázkám práva a technologií. Právnímu řemeslu se vedle studií na Univerzitě Karlově učil také v Paříži, Ženevě a Hong Kongu. V Londýně strávil rok v týmu, který se věnoval výhradně technologiím. Zajímal se také o aerodynamiku. Podal přihlášku patentu pro zlepšení stability klouzavých padáků. Tématem jeho disertační práce byly elektronické peníze - a to dávno před tím, než vznikl ledger Bitcoinu.

  • Hana Císlerová

Advokátka v JŠK. Specializuje se na právo průmyslového vlastnictví a autorské právo. Mezinárodní praxi získala v Jižní Americe, kde pracovala řadu let jako advokát Úřadu autorských práv a posléze Úřadu průmyslového vlastnictví. Vedle advokacie vykonává také funkci rozhodce pro doménové spory u Rozhodčího soudu při Hospodářské a Agrární komoře ČR.

Registrovat se můžete na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., přičemž odkaz na připojení obdržíte po následné registraci.

Pozvánku naleznete v příloze.

 

Zdroj: VŠB-TUO

Stáhnout přílohy: