facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Virtuální konference CyberSec&AI Connected

18. 9. 2020
Virtuální konference CyberSec&AI Connected

Druhý ročník virtuální konference na téma bezpečnosti a umělé inteligence CyberSec&AI Connected, kterou pořádá České vysoké učení technické v Praze a společnost Avast, proběhne 8. října 2020. Mezi řečníky vystoupí například Roger Dingledine, Garry Kasparov nebo Hany Farid.

CyberSec and AI Connected 2020 il

CyberSec&AI Connected je konference, která propojuje výzkumníky, akademiky a zástupce technologických firem se zájmem o téma bezpečnosti a umělé inteligence. Účastníky letos čeká více než 8 hodin prezentací, workshopů, kulatých stolů, živých diskusí a networkingu.

Celá konference bude přenášena online, účastníci budou mít v průběhu konference přístup k veškerému obsahu, mohou pokládat otázky a účastnit se workshopů nebo osobních schůzek, skupinových chatů či moderovaných diskusí.

Mezi potvrzenými řečníky jsou například Roger Dingledine (Top Project), šachový velmistr Garry Kasparov (Avast) či zástupci akademického sektoru Hany Farid (UC Berkeley) a Carmela Troncoso (EPF Lausanne). Mezi dalšími přednášejícími vystoupí zástupci společností Avast, ESET, McAfee nebo Microsoft či výzkumníci z King’s College London nebo Janovské univerzity. Podrobný program naleznete zde.

Poprvé se konference uskutečnila vloni s cílem propojit komunitu se zájmem o umělou inteligenci, strojové učení a kyberbezpečnost. Na úspěch prvního ročníku, který získal ocenění AI Event of the Year, letos navazuje virtuální forma konference, díky které se jí mohou zúčastnit skutečně světoví přednášející i publikum.

Vstupné na konferenci činí 200 $, zástupci akademického sektoru mají 50% slevu. Více informací k registraci naleznete zde.

 

Autor: Vědavýzkum.cz (JS)

Zdroj: CyberSec&AI Connected

Foto: FEL ČVUT