facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Zúčastněte se Veletrhu vědy Akademie věd ČR

1. 3. 2020
Zúčastněte se Veletrhu vědy Akademie věd ČR

Veletrh vědy je největší a nejrychleji rostoucí vědecká akce v České republice, která nabízí široké veřejnosti to nejzajímavější ze světa přírodních, technických, humanitních i společenských oborů. Již šestý ročník se uskuteční ve dnech od 4. do 6. 6. 2020 v pražských Letňanech. Přihlášky pro instituce jsou otevřeny.

veletrh vedy 16

Veletrh vědy je největší populárně naučná akce v ČR, kterou každoročně pořádá Akademie věd ČR. Zabývá se vědou ve všech jejích podobách a nabízí svým návštěvníkům to nejzajímavější ze světa přírodních, technických, humanitních i společenských oborů. Akce prezentuje široké veřejnosti v jeden čas na jednom místě to nejzajímavější, co může česká věda nabídnout. Cílem Veletrhu vědy je nejen popularizovat vědu, ale také podpořit nábor nových studentů, uplatnění absolventů a rozvoj pedagogů.

Zapojte svou instituci

Na Veletrhu vědy jste v přímém kontaktu s návštěvníky, a máte tak unikátní možnost představit atraktivní formou činnost své firmy, univerzity či vědecké instituce. Navíc se zde představují největší vědecká pracoviště Akademie věd ČR, univerzity, vzdělávací instituce i inovativní firmy, proto se po celou dobu konání akce budete potkávat se špičkovými vědeckými pracovišti i se zástupci velkých i malých firem. Budete mít možnost profitovat z výměny nápadů, nových technologií a inovací. Máte také možnost získat kvalifikované zaměstnance na specializované pozice, a podpořit tak růst a konkurenceschopnost vaší firmy či organizace.

Vstupní formulář, na základě kterého vás pořadatelé kontaktují a nastaví spolupráci s vaší institucí či firmou na míru, můžete vyplnit zde.

Přečtěte si, jak probíhal minulý ročník veletrhu.

 

 

Zdroj: Akademie věd ČR
redakčně upraveno

« Květen 2022 »
Po Út St Čt So Ne
           
2 7 8
9 12 13 14 15
16 21 22
28 29