facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Seminář pro žadatele o finanční podporu z OP VVV

18. 5. 2017
Seminář pro žadatele o finanční podporu z OP VVV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zve na seminář pro žadatele o finanční podporu z OP VVV, prioritní osy 1 a prioritní osy 2, který se bude konat 29. 5. 2017. Seminář je určen zástupcům oprávněných žadatelů veřejných vysokých škol, jejichž sídlo je v Praze (vyjma Univerzity Karlovy), a také zástupcům všech soukromých vysokých škol.

Seminář se týká výzev č. 02_16_015 ESF výzva pro VŠ, č. 02_16_016 ERDF výzva pro VŠ, č. 02_16_017 Výzkumné infrastruktury pro vzdělávací účely – budování či modernizace a č. 02_16_018 Rozvoj výzkumně zaměřených programů.

Cílem semináře je seznámit účastníky s věcnou částí výzvy, procesem vydávání právního aktu, problematikou změnového řízení a adekvátními moduly IS KP 2014+. Seminář zaměřený na oblast veřejných zakázek, zpráv o realizaci a žádostí o platbu se uskuteční na přelomu srpna a září.

Semináře jsou přednostně určeny pro zástupce oprávněných žadatelů této výzvy, popř. jejich partnerů. Vzhledem k omezené kapacitě sálu je možná účast nejvýše 1 zástupce za jeden projekt.

V případě zájmu o účast je nutná registrace nejpozději do pátku 19. 5. 2017. Počet účastníků je omezen na 80.

 

Zdroj: MŠMT