facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Akce

Akce

semináře, konference, workshopy a soutěže

Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) pořádá dne 5. října 2021 konferenci, jejímž cílem je prezentace výsledků aplikovaného výzkumu pro potřeby státní správy v oblasti regionálního rozvoje.

28. 9. 2021

MMR

V říjnu chystá Úřad průmyslového vlastnictví (ÚPV) několik vzdělávacích akcí, které jsou určeny nejširší veřejnosti. V seminářích můžete získat základní znalosti z oblasti průmyslového vlastnictví nebo se blíže seznámit s různými databázemi. 

27. 9. 2021

Úřad průmyslového vlastnictví

The Czech National Library of Technology and international non-profit organization ORCID which generates and maintains unique persistent identifiers for researchers, will host together an online workshop to discuss options for national approach to ORCID implementation in the Czech Republic and possible establishment of the Czech ORCID Consortium. The workshop will take place on September 29, 2021.

24. 9. 2021

Národní technická knihovna

Noc plná přednášek, workshopů a dalších aktivit, které vás vtáhnou do světa vědy, vypukne už zítra. Pojďte se s námi podívat na malou ochutnávku toho, na co se můžete těšit napříč vysokými školami a výzkumnými institucemi po celém Česku!

23. 9. 2021

Vědavýzkum.cz

Dne 21. října 2021 proběhne v Praze druhý ročník akce Transfera Technology Day, jejímž cílem je propojit českou vědu a zdroje technologií s byznysovou komunitou a vytvářet vhodné podmínky pro vzájemnou spolupráci. Akce bude možné se účastnit osobně anebo ji sledovat online. 

21. 9. 2021

Transfera.cz

Další setkání zástupců vysokých škol a výzkumných center REGON se uskuteční on-line ve středu 6. října od 9:00 do 11:00. Klíčovým tématem bude stav přípravy prvních výzev v rámci OP JAK.

21. 9. 2021

Masarykova univerzita

Česká republika se 6. a 7. října 2021 stane centrem moderní mikroskopie. Vědecké a odborné špičky z oblasti mikroskopie budou ve dvou dnech diskutovat o vývoji a směřování tohoto rychle se rozvíjejícího oboru včetně možností jeho využití v průmyslové sféře.

17. 9. 2021

Český optický klastr

Technologická agentura České republiky pořádá webinář k realizovaným projektům, který se uskuteční dne 29. 9. 2021 od 13:00 hodin.

16. 9. 2021

Technologická agentura ČR

Agentura CzechInvest pořádá ve spolupráci se startupem LutherOne, personální agenturou Hofmann Personal a Sdružením pro zahraniční investice – AFI sérii seminářů HR Point. Tématem je přínos digitalizace v HR procesech, a to nejen v krizových dobách. Jednotlivá setkání se uskuteční offline – tedy naživo, po celém Česku od 15. září do 23. listopadu 2021.

14. 9. 2021

CzechInvest

Dne 9. listopadu 2021 se v Praze pod záštitou portálu Vědavýzkum.cz uskuteční již druhý ročník konference zaměřené na komunikaci vědy. Jejím cílem je představit současné trendy v oblasti a vzájemně sdílet zkušenosti osobností, které se pohybují ve světě nejrůznějších médií a popularizují výsledky vědy, výzkumu a vývoje nejširší veřejnosti.

14. 9. 2021

Vědavýzkum.cz