facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Inovace a technologie

Inovace a technologie

inovace, start-upy, venture kapitál, technologický rozvoj

Jak zapojit spotřebitele, kteří dokáží cíleně měnit odběr elektřiny, do řízení elektrizační soustavy? Právě tomuto tématu se věnuje inovační projekt Dflex realizovaný v rámci programu THÉTA Technologické agentury ČR.

28. 10. 2019

ČVUT v Praze

V sobotu 23. listopadu 2019 se v prostorách Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci uskuteční 7. ročník UP Business Campu, kde vám mladí a úspěšní podnikatelé představí, jak vybudovat brand firmy, jak rozvíjet firemní kulturu ke spokojenosti všech zaměstnanců, nebo jak překonat počáteční neúspěchy a posunout se díky nim dál.

27. 10. 2019

Univerzita Palackého v Olomouci

Letos má premiéru profesně zaměřený studijní program Inovativní podnikání, který byl otevřen na Provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze. Jedná se o unikátní průkopnický obor v Česku. Do prvního ročníku nastoupilo na podzim 34 studentů.

26. 10. 2019

Vědavýzkum.cz

Vítězem soutěže začínajících firem na ústeckém festivalu startupů Festup, se stal projekt Contributr.io Michala Doubka. Odnesl si cenu 20 tisíc korun od partnera akce České spořitelny. Festival startupů Festup pořádalo Inovační centrum Ústeckého kraje v úterý 22. října na půdě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.

24. 10. 2019

ICUK

Český klastr Nanoprogress postupně zveřejnil pětidílný seriál s názvem Nanovelmoc Česko. Smyslem krátkých videí je poukázat na potenciál nanotechnologií a poutavou formou představit tuto oblast široké veřejnosti.

23. 10. 2019

Vědavýzkum.cz

Digitalizace a průmysl 4.0 jsou pojmy skloňované ve všech pádech. Pro někoho již běžná realita, pro jiného zatím jenom nálepka bez konkrétního významu. Co to ale všechno obnáší? Proč to dělat? A hlavně - kde začít? Národní centrum Průmyslu 4.0 pořádá ve středu 6. listopadu 2019 den otevřených dvěří.

21. 10. 2019

NCP 4.0

V úterý 22. října se v prostorách Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem uskuteční festival stratupů Festup – jediný startupový festival na severu. Těšit se můžete na pestrou přehlídku startupů, tipy a triky od přednášejících profesionálů z businessu, individuální konzultace s experty a mnoho dalšího.

19. 10. 2019

ICUK

Asociace inovačního podnikání ČR vyhlašuje již 24. ročník ročník Ceny Inovace roku. Uzávěrka přihlášek je 31. října 2019. Cílem soutěže je ohodnotit a ocenit nejlepší inovační produkty, se kterými se mohou přihlásit firmy se sídlem v ČR.

14. 10. 2019

Asociace inovačního podnikání ČR

Magistrát hl. m. Prahy vyhlásil výzvu na inovační projekty v rámci Pražského voucheru. Výzva je určena malým a středním podnikům se sídlem v Praze. Příjem žádostí probíhá od 21. 10. 2019 do 6.12. 2019.

10. 10. 2019

TC AV ČR

Víte, že Češi vyvíjejí jídlo pro kolonizaci Marsu nebo co vůbec nepotřebujete k tomu, abyste vytvořili startup? Dorazte 11. října na Startup Festival, odneste si užitečné know–how a poznejte českou startupovou scénu offline v jeden den a ve festivalové atmosféře. A to vše zdarma – pro rozvoj svůj, firmy i komunity.

22. 9. 2019

CzechInvest